S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


+5
Maximilian Rogerson
Malcolm Reed
Hoshi Sato
Szingularitás
Jonathan Archer
9 posters

    Híd

    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Dec. 11, 2010 1:53 pm

    Belépek a hídra. Gondolataimban még mindig az eltűnt hajón fantázionálok.... Hogyan tűnhetett el? Mikor? És miért? De legfőképpen hogyan?.... Egy sérült hajó az űrben... ha lett volna valamilyen álcázójuk valószínűleg nem tudták volna használni, mivel megsérültek... érthetetlen...
    Leülök a parancsnoki székbe amikor Trip hangja szólal meg az intercommból. Felpattanok azon nyomban és a szavaira összpontosítva nézek magam elé egy darabig. amikor Trip befejezte a mondani valóját vissza lépek a parancsnoki székhez és ráütök a karfán lévő egyik gombra.
    - Sugárzás... máris utána nézünk a dolognak... legyenek odalent nagyon óvatosak, és szóljanak hogyha beállt bármilyen változás. Archer kiszáll. - Travishez lépek most oda. - Zászlós teljes leállás.
    - Nem logikus dolog megállni ebben a szektorban kapitány. - Szólal fel kimérten T'pol. - Még egyetlen egy Vulcani hajó sem állt még meg ebben a rendszerben, nem tudhatjuk hogy mit találunk.
    - Épp ez a kutatásban a szép. - Nézek rá. - Nem kell aggódnia. Nem lesz baj. A szavamat adom. - A nő szemeibe nézek, biztosítva ezzel arról hogy tudom mit csinálok. - Aggodalomra semmi ok. - Teszem hozzá és vissza ülök a parancsnoki székbe.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Kedd Dec. 14, 2010 5:22 am

    - Kapitány, itt Doktor Phlox. - szólal meg az intercoomon a doktor hangja. - Sajnálom hogy zavarom csak gondoltam szólok hogy az előbb Sato zászlós rosszul lett.
    Kaptön: Lemész megnézni hogy mi történt.
    T'pol:
    A híd a tied maradt, még mindig nagyon érdekel téged hogy hova is tűnhetett az a hajó. Valahogy nem hagy nyugodni a gondolat hogy csak úgy eltűnt...
    { Kaptön- T'pol }
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szer. Dec. 15, 2010 1:55 am

    Úgy a gondolataimba merültem hogy egy pillanatra fel sem fogom hogy a doktor mit mondd... aztán végtére is megértem.. Hoshi.... nagy levegőt veszek... vajon mi történhetett vele? - kérdezem magamban. Megcsóválom a fejemet és megnyomom a székem karfáján lévő gombot.
    - Máris indulok. - Válaszolok az intercommba, habár a doktor valószínűleg a legkevésbé sem számított arra hogy én majd le is megyek. Felállok és a tudományos konzolnál álló T'polra nézek.
    - A híd az öné. - Mondom neki, és meg sem várva a választ kissé izgatottam belépek a turbóliftbe.

    { Folyt. köv.: Gyengusz }
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Dec. 18, 2010 10:38 am

    Hoshi és a kapitány belépnek ide.

    Hoshi:

    A konzolod pittyen fel: A Kumarit látod magad előtt... szólnod kellene a kapitánynak.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Vas. Dec. 19, 2010 7:53 am

    alig hogy a hídra érkezünk,a Kumari jelenik meg.rögtön szólok is a Kapitánynak...
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Vas. Dec. 19, 2010 12:50 pm

    T'pol:
    Közölnöd kellene a kapitánnyal hogy felfedezted hogy a rendszerben tulságosan is megemelkedett a sugárzás.

    TPol
    TPol
    Alparancsnok
    Alparancsnok


    Hozzászólások száma : 1
    Hírnév : 6
    Join date : 2010. Dec. 19.
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  TPol Vas. Dec. 19, 2010 1:39 pm

    T'pol ránéz a konzoljára: látja hogy magas koncentrációjú theta sugárzás tapasztalható a környező űrben.
    -Kapitány- Kezd bele érzelem mentes hangon. - azt hiszem, hogy ha továbbra is itt maradunk egy órát, akkor a sugárzás jóvátehetetlen károkat okozhat a hajón, de első sorban a legénységben.
    Háttér irányító
    Háttér irányító


    Hozzászólások száma : 31
    Hírnév : 0
    Join date : 2010. Aug. 21.
    Age : 113
    Tartózkodási hely : A jövő és a múlt furmányos járatai.

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Háttér irányító Vas. Dec. 19, 2010 2:02 pm

    *Közben a kapitány feje elkezd fájni,és egy percre átfut saját magán,az összes eddigi halál eset,és azok a dolgok amik megviselték őt, a fejed kezd iszonyúan fájni*.

    Archer+1 cselekvés pont
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Vas. Dec. 19, 2010 2:19 pm

    - A Kumari? - Nézek Hoshira, és egy lépéssel közelebb lépek hozzá. Nem bírom elrejteni a meglepettséget az arcomról. Vajon mit kereshetnek épp itt? Ez nem vall az Andóriaiakra... őket kevésbé szokták érdekelni az ilyen ismeretlen kereskedelmi zónák... Éppen válaszolnék Hoshinak, hogy kapcsoljunk egy üdvözlő frekvenciát amikor T'pol szól közbe.... A sugárzás!
    - Értettem. - Mondom neki, aztán Hoshira nézek ujból. - Kapcsoljunk egy... - Ekkor égő fájdalmat érzek a homlokomnál... Megpróbálom el színészkedni hogy semmi gond sincs, de ez a szúró, égető érzés elviselhetetlen.... Hirtelen Trip ugrik be, ahogyan előttem felrobban, és megég...
    - Kapcsoljunk nekik egy adást. - Mondom ki halkan a szavakat... A kapitányi székbe ülök hirtelen, és a fejemet fogom.... Nem! Nem járhatnak így a tisztjeim! Tripet elveszettem de... öngyilkos lett .. egy másik tiszt... Dacosan a képernyőre nézek... szétmegy a fejem.... egyre csak az öngyilkos tiszt, Hayes, és Trip ugrik be... A távolból hallom a halk pittyenést, a jelzést hogy beszélhetek. ÖSszehúzom a szememet, hunyorgok a képernyőre- valahogy túl nagy kivilágítás van a teremben...
    - Itt az Enterprise.... a Kumarinak - Mondom ki félhnagosan a szavakat, pedig nagyon koncentrálok arra hogy érthető legyek és erőt sugározzak- de most valahogy nem megy....
    - A környező űrből... - Hayes.... - nem... - Megcsóválom a fejemet. - A környező űrből... - kezdem ujból el a mondatot. - erős sugárzást észleltünk. - Mondom végre ki. - Önök is.. észlelték?
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Vas. Dec. 26, 2010 7:55 am

    Shran feláll a székéből és előre tesz egy lépést közelebb a képernyőhöz. Arcán fucsálkodó kifejezéssel.
    - Archer, mi van magával??? Rosszul néz ki, mi az hogy!!! - Hátább lép az egyik tisztjéhez e közben:
    - Az érzékelők észleltek bármi féle ismeretlen sugárzást??? - A tistje valami pittyeg a konzolján és némán bólint aztán hozzá teszi:
    - Igen.. erős sugárzás a környező űrből... csak erre a szektorra terjed ki.
    Kaptön:
    Te közben el akarod indítani a hajót, de az valamiért nem indul, ezért megkérdezed a gépháztól hogy miért nem vagytok képesek elindulni... a sugárzás már így is kritikus méretet ölthetett...
    Ez után megkéred Shrant hogy jöjjön át megbeszélni a dolgot az Enterprisera. Lekapcsolod az adást és Hoshihoz lépsz.
    Megkéred őt hogy ha Shran megérkezett szóljon neked. Ezután az irodádba indulsz.
    { Sorrend: Kaptön,Hoshi }
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Vas. Dec. 26, 2010 8:17 am

    - Nem érünk erre most rá! - Szólok Shran beszélgetésébe közbe, a fájdalman túl immár kiabálva, de még mindig a székben ülve. - El kell innen tűnnünk mert immár veszélyes méreteket öltött a sugárzás és ha csak nem akar itt különféle halucinációkat átélni akkor maga is elmegy innen! - Rákönyökölök mindkét térdemre és a femet fogom, vsszatartott lélegzettel egy pillanatra. Nem.. nem szabad Shran előtt ilyennek mutatnom magamat. - Gondolom magamban. Felállok lassan és Trvis széke mellé lépek. A szék karfájára könyökölök, nagy levegőt veszek és ránézek.
    - Indítsa el a hajót...tünjünk el ebből a szektorból. - Vissza fordulok a székem felé de előbb még elindulok a tudományos konzol mellett.. nagy sárgás foltokat látok mindenhol...Ez nem jó jel... - Gondolom magamban... nagy levegőket veszek és T'POlra nézek. A Vulcáni éppen mondani akarna valamit amikor én félhangosan közbe szólok.
    - Most már megértem miért nem szoktak megállni itt a maguk hajói... - Ekkor TRavis szólal meg. A férfira kapom a fejemet:
    - Uram, nem tudunk elindulni... - Mondja. - A rakéták nem válaszolnak.....
    - Micsoda? - Kérdezem magamtól is, homlok ráncolva immár egyre jobban elveszítve a kontrollomat vissza lépek a kapitányi székemhez... erőtlenül megérintem rajta az intercoomunikációs egységet és bele szólok:
    - Itt a kapitány beszél! Nem tudom mi van a meghajtással de azonnal hozzák rendbe! Van rá ... - megszédülök és inkább a lendület erejével le is ülök. - Van rá körübelül...15 percük... - Ez a szám tűnt jelen helyzetben a leg ideálisabbnak. Mivel abban a pillanatban úgy gondoltam: 15 perc és elvesztem az esztméletemet... ez volt az első ami végig futott az agyamon..
    - KAPCSOLAT VÉGE... - Lekapcsolom az adást... nem tudom miért, de a sok negatív emlék kép amit eddig átéltem, kudarc csalódás szomorúság, gyűlölet, most mind-mind átfut egyszerre az agyamon... érzem hogy ennek nem lesz jó vége.... A képernyőre nézek: Még mindig adásban vagyok...
    - Jöjjenek t a hajómra, ott minden meg tudunk beszélni. Enterprise kiszáll! - Behunyom a szememet a komm kikapcsolását jelző pittyegés annyira éles volt... felállok és HOshira nézek.
    - Szóljon HA ide érkez... érkeztek... - Aztán T'polra nézek.
    - A MAGÁÉ a híd! - KImegyek az irodámba .
    { Folyt. köv.: iroda }
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Jan. 01, 2011 4:56 am

    Amint a kapitány kimegy a hídon lévők rögtön érzik hogy valami nem stimmel a felettesükkel.. de senki nem tesz semmit......
    T'Pol:
    Ekkor valamit észre veszel a beálló hatás szünetben: Az érzékelők szerint a Hannori rendszer a sugárzás miatt hamarosan detabilizálódni fog... vagyis megsemmisül..... Felnézel a hídon lévő többiekre: A kapitányt meg kell keresned, jelentened kell neki sürgősen különben itt pusztultok ti is... A kapitány irodája felé készülsz amikor Hoshi szólal meg a kommunikátorba a kapitánynak.

    Hoshi:
    Csak ülsz egykedvűen a konzolod felett amikor észre veszed hogy a Kumari elfogó pályára állt... Felpattansz és egy gomb megnyomásával gyorsan üzensz a kapitánynak hogy jöjjön a hídra.

    { Sorrend: T'Pol, Hoshi }
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Hétf. Jan. 10, 2011 5:22 am

    T'Pol nem tudunk sajna tovább várni, Hoshi te jössz.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Szomb. Jan. 15, 2011 7:36 am

    helyemen ücsörögve hírtelen a Kumarit pillantom meg,h elfogó pályára állt.azonnal értesítem is a Kapitányt...
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Jan. 15, 2011 10:57 am

    Kaptön:
    Beérkezel, civil ruhában, T'pol jön oda hozzád és elmondja gyorsan, hogyha nem mentek el nagyon gyorsan akkor a szektor meg fog semmisülni veletek együtt az erős háttér sugárzás miatt... Gyorsan megkérdezed Trippet hogy tudtok-e indulni mire ő azt feleli hogy csak 45 perc mulva. A sugárzás azonban 20 perc mulva robbanást okoz...Adást küldesz a Kumarinak hogy indulnotok kellene, hogy mi a helyzet és hogy vontassanak titeket el mihamarabb.

    Hoshi:
    A kapitány parancsára adást nyitsz...

    { Kaptön- Trip- Kaptön- - Hoshi }


    A hozzászólást Szingularitás összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 15, 2011 11:22 am-kor.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Jan. 15, 2011 11:21 am

    Belépek a hídra. CSönd. T'pol furcsán néz rám... tekintetében aggódást és talán egy kis kétségbe esést is vélek felfedezni ami Vulkániaknál szokatlan.
    - Mi történt? - Kérdezem halkan.
    - A háttér sugárzásról lenne szó. - Kezd bele komolyan a nő. - Nem annyira veszélytelen mint ahogyan gondoljuk.
    - Észre vettem. - Mondom, mire T'pol végig néz rajtam egy gyors pillantással.
    - Mi történt az egyen ruhájával? - Kérdezi.
    - Koszos lett... - Reagálom le. Tudtam hogy T'pol nem fogja tudni megállni reakció nélkül.. - Szóval mi van azzal az istenverte háttér sugárzással?
    - Az előbb elemeztem ki. - Folytatja T'pol. - És azt találtam hogy harminc perc mulva a szektor megsemmisül.- Egy fél lépéssel közelebb lépek T'polhoz, hunyorogva, hitetlenkedve nézek rá.
    - Micsoda? - Suttogom el magam elé. - Nem tudunk ez ellen semmit sem tenni?
    - Nem. - Mondja T'pol olyan nyugodtan ezt el, mintha minden nap rendszerek semmisülnének meg egy szempillantás alatt.
    - Hogy tud ilyen nyugodt lenni... - Elindulok a kapitányi szék felé közben beszélek.
    - Hány hajó van még a szektorban rajtunk kívül? - Kérdezem.
    - Csupán mi és a Kumari. - Válaszolja a tudományos tisztem.
    - Szerencse. - Azonnal kell döntenem. Leülök a székemben, a gondolatok cikáznak az agyamban... kis idő mulva idegesen a kommunikációs konzolra ütök ami a székem karfáján van:
    - Trip, itt a híd! Mennyi idő mire ujból tudjuk majd használni a görbületit?
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Charles Tucker III Pént. Jan. 28, 2011 2:22 am

    Komm:-Itt Trip a kapitánynak hamarosan készen van,kell még 45 perc múlva lesz kész a görbületi ,mi próbálunk ide lent sietni uram. Kénne még pár tiszt segítsége ,jól jönne.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Vas. Jan. 30, 2011 7:34 am

    - Nincs negyvenöt percünk Trip! - Válaszolok immár visszafogott idegeséggel a hangomban. - Negyvenöt perc és ebben a szektorban minden elpusztul... a bolygók, az aszteroidák, a hajók az emberek, minden... - Lekapcsolom az intercommot, sóhajtok és magamban arra gondolok hogy milyen kár... Még mennyi minden ismeretlen dolog várt volna ránk ebben a szektorban...
    - Úgy tűnik nincs más választásunk. - Gondolkodom félhangosan, és HOshi paneljához lépek. Belenézek a lány szemébe, és veszek egy mély lélegzetet:
    - Kapcsoljunk Shrannak egy adást. Remélem segíteni is fog.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Vas. Jan. 30, 2011 3:00 pm

    bólintok egyet,majd adást nyitok.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Kedd Feb. 15, 2011 6:54 am

    Kaptön utcsó hozzászólás a tied:
    Mond meg Shrannek hogy vontassanak el titeket.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Csüt. Feb. 17, 2011 4:23 am

    Amint a kommunikációs egység finom pittyenését meghallom közelebb lépek a képernyőhöz és kihúzom magamat:
    - Itt Archer Shrannak. Nem egészen 40 percünk van és akár hiszi akár nem ennek a rendszernek vége lesz. - Össze nézek a hídon lévő Hoshival és veszek egy nagy lélegzetet. - Szeretnék egy gyors fuvart.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Hétf. Márc. 26, 2012 12:12 pm

    " Veszélyes kikötő "

    T'pol:

    Szinte legelsőnek váltottad fel a kimerült éjszakai műszakosokat. Hosszú percekig kommunikáció nélkül nézel magad elé. Ekkor előbb Tucker parancsnokot vagy kénytelen felhívni. A tudományos konzolod furcsa értékeket mutat... nagyon furcsa értékeket...
    De a speaktro analisztikus eszközöd még műküdik - nem beszélve a jó szemeidről. Mikor Tucker parancsnok munkába áll nem sokkal később megérkezik a kapitány is. Most is késett úgy egy 10 percet. Leül, kényelmetlenül mozgólodik... és ekkor jelented hogy találtál valamit: egy Csillagbázist, ami egy L osztályú bolygó körül kering...


    Archer kapitány:

    Épp most érkeztél meg a hídra. Korán reggel nyolc óra körül lehet. Te kipihent vagy és tettre kész. Megigazítod az egyenruhádat és beülsz a jól megszokott kényelmetlen székedbe- az még mindig ugyan olyan mint volt.
    Hoshival kezdtél neki egy nagyon rövid beszélgetésnek amikor T'pol parancsnok szól közbe.
    Az eset izgatottá tesz és te azonnal szét akarsz odalenn nézni.


    Trip:

    Korán reggel van, de téged egyenesen a kabinodból ráncigált fel T'Pol "édes" hangja. Nem tehettél mást, a hídra indultál. Ott körbe nézve egy meghibásodott tudományos konzol vár rád... miközben javítasz a kapitány is megérkezik. Ekkor látod meg a képernyőn az Enterprise felfedezését: egy űrbázis ami egy Y típusú bolygó körül kering. Persze azonnal le akarnál menni.



    Malcolm:
    Korán reggel van.. úgy nyolc óra környékén. Belépsz a hídra és észre veszed hogy az éjszakai műszakaisok mind eltűntek. A főtisztek közül csak T'pol parancsnokot és Travis Maywether hadnagyot véled a helyükön látni. Miután köszönsz megkérded hogy van Malcolm majd a posztodra sietsz mely egy kissé poros.


    Travis:

    Korán reggel van.. de ahogyan az jó szokásod te már most a kormánynál ülsz. A tisztek lassan és fáradtan kerülnek elő egyenként...
    - Hogy van? - Kérdezi Malcolm amikor megpillantod az Y típusú bolygót és az űrbázist is a veled szemben lévő főképernyőn.

    (( Sorrend: T'pol - Trip - Archer - Malcolm - Travis - Szingularitás ))
    T'pol
    T'pol


    Hozzászólások száma : 10
    Hírnév : 3
    Join date : 2011. Jan. 15.
    Tartózkodási hely : Enterprise Nx-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  T'pol Hétf. Márc. 26, 2012 1:54 pm

    A hídon szokatlanul nagy volt a csend mikor beléptem. Minden bizonnyal a kimerültségtől - gondoltam magamban. Más magyarázata nem lehet annak hogy az emberek nem beszélgetnek. Megfigyeléseim szerint az emberek sokat fecsegnek feleslegesen és ez utóbbi jelenség mostanában egyre jobban elharapódzott.
    Felváltva a zászlóst munkájában találtam ( szokás szerint! ) némi kifogásolni valót. Nem tudtam ezt megemlíteni neki mert nem volt sajnálatos módon már a hídon. ( Lehet jobban tette vagy sejtette a bajt.)
    Megérintettem a konzolt a kezemmel. Hideg volt és nem hasonlított egyetlen Vulkáni konzolra sem. De az emberi hajókon már csak ez juthat nekem.
    Megpróbáltam bekapcsolni ám a konzol energia ellátása mintha villódzni kezdett volna. Igen, bebizonyosodott. Meghibásodás. Nem lehet megbízni ezekben az új eszközökben. Megfordultam és a falra felszerelt intercomm egységhez nyúltam.
    - T'Pol hívja Tucker parancsnokot. Azonnal jöjjön a hídra. Történt egy konzol meghibásodás és a konzolomra most van szükségem. Köszönöm. - Azonnal lekapcsoltam az adást és meg sem vártam amíg a parancsnok válaszolna bármit is. Nem is nagyon érdekelt hogy mit akar. A parancsnoknak valószínűleg úgy is, feltételezhetően lesz valami gondja.
    Ezek után a kapitány érkezett be. - Tudtam hogy késni fog. - Állapítottam meg magamban. Csak a szokásos, csak a szokásos. Archer kapitány leült, majd kényelmetlenül mozgolódni kezdett. Megjegyezném ez sem lepett meg. Majdnem ugyan azok a begyakorolt mozdulatok... Nem mutattam ki hogy mennyire unom a közjátékot. Ekkor pillantottam meg valami egészen érdekes információt. Majdnem el is csodálkoztam ( De nem tettem mert a Vulkániak nem tudnak csodálkozni) hogy egy bolygót találtam.
    - Bolygó, L típusú, kapitány. Argon-oxigén atmoszféra. Éppen hogy lakható az önök nyelvén egyszerűen kifejezve. A bolygó körül egy elég... bizarr űrbázis kering, igencsak lassan. A bázis funkciója bizonytalan, ugynakkor több mint 60 létformát érzékelek rajta. Különféle létformák, kapitány.
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Charles Tucker III Hétf. Márc. 26, 2012 2:07 pm

    ~Pár percig csak merengtem a kabinomba úgy tűnt hogy a legénység teljesen nem fogadja el még mindig hogy ki vagyok valójában..pedig nem egy perce történt az sem hogy itt vagyok újból a hajón..persze ez nekem úgy tűnt mintha megsem történt volna hiszen én nem sokat éreztem meg az egészből csak azt hogy elvittek a Sulibanok aztán pedig már a kapitány jött értem,régi história volt..legalábbis már a számomra..de egyre jobban nem tetszett hogy a legénység hogy néz rám minden étkezésnél..ahogy feltápászkodtam körübelül pár millire az ágyamtól már azt hallotam hogy egy ismerős női hang csengett be a szobám kommunikációs csatornáján...na ki lehetet más...persze hogy T'pol volt az..ki más..ő is mindig a legjobbkor tud megtalálni...vettem egy jó nagy mély lélegzetet ami szinte az egész tüdőmig érződött..felálltam az ágyamtól felhúztam az egyenruhámon lévő cipzárat és a kommunikátor felé fordultam...~
    -Azzonal megyek ...~ahogy kimondtam ezt már elindultam a híd felé ahol megpillantottam azt a hatalmas nagy hibát...valószínüleg kiéget egy vagy több panel is...vettem egy levegőt megint és rá néztem az elsőtisztre~
    -Úgy tűnik megint rám maradt a karabantartó munka...nem gondolja hogy nagyon furcsa hogy mindig...~ahogy kimondtam volna a mondatomat már meg is pillantottam a gyönyörű bolygót..de ami még angyobb csoda az hoyg egy űrbázis keringett körülötte ,rácsaptam gyengéden a panelra amihez lehajolni készültem egy lézervágóval és agy szóltam~
    -Az annyát..ez legalább akkora mint a hármas csillagbázis...~pár pillanatig csak figyeltem a bázist aztán pedig újból elkezdtem szerelni a panelt ahogy a kapitány rámnézett elég félelmetesen~
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szer. Márc. 28, 2012 7:17 am

    Egy új nap új reggele.
    Nehéz, és unalmas hajónaplózással teli éjszaka után úgy döntöttem hogy ideje lenne kifáradnom az irodám rejtekéből. Így hát az első utam a reggeli körűt alkalmából a híd volt, ahol síri csend uralkodott. A reggeli fáradtság jól meglátszódott a tisztjeim arcán.
    Odabiccentek T'polnak, ami egy köszönéssel ér fel aztán leülök a székembe.
    " Hát ez bizony ugyan olyan kényelmetlen, mint amilyen volt." - Gondolom magamban.
    Mocorogni kezdek benne balra meg jobbra ülök át, aztán abba hagyom és kényszeredetten a szék szélén ücsörögve nézek Hoshira.
    - Jó reggelt Hoshi.Hogy aludt ma? - Kérdeztem miközben a lány szemébe nézett. Ő röviden csak annyit válaszolt hogy jól van és köszöni. " Lehet hogy zokon vett valamit..."
    Elnézek a képernyő felé mikor T'Pol szólal meg.
    - L típusú bolygó? Tegye ki a képernyőre. - Szólok. A képernyőn pillanatok múlva meg is jelenik egy számomra gyönyörű új felfedezés: egy "L" típusú bolygó és egy űrbázis ami körülötte kering.
    Ekkor fogom csak fel hogy Trip is mindvégig a helyiségben volt. Szokás szerint jó nagy hangon adja tetszését a látottaknak.
    - Mit szólna ha lemennénk? - Kérdezem majd felállok és Travishez lépek. - Közelebb tud minket vinni hogy transzporter távba legyünk?

    Ajánlott tartalom


    Híd - Page 6 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 9:41 am