S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


    Olvasmányok

    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Olvasmányok Empty Olvasmányok

    Témanyitás  Jonathan Archer Kedd Dec. 07, 2010 1:51 pm

    December hetedike...... Az Enterprise folyosója

    Épp a tudományos laborból jöttem. A korridoron sétálva ez a nap egy átlagos nap volt- leszámítva Beldron zászlós lábtörését ami szerencsére nem komoly. Hoshi jött velem szemben ekkor:
    - Kapitány. - Szólított meg. Megálltam, kezemet a csípőmre tettem.
    - Hoshi? - Hoshi a kezével malmozott a háta mögött, arcán láttam hogy valami különös zavarban van és mintha nem találná a szavakat. - Mi az?
    - Csak.. csak arra gondoltam kapitány - kezdett bele lassan. - Hogy ma adják a Drakula gróf című horrort és jó lenne megnézni... együtt.
    - Jó ötlet. - Halovány mosoly ült ki az arcomra. Elindultunk a mozi terem felé. Ahogy beértünk én rögtön leghátulra ültem.
    - Most miért pont ide? - Kérdezte Hoshi.
    - Mert szerintem innen a legjobb. Maradj itt. - Felálltam. Pattogatott kukoricáért rohantam. Amire vissza értem már besötítetetek. Az orrom hegyéig nem láttam. Óvatosan tapogatózva ültem le.
    - Hoztam kukoricát. - Súgtam oda. Hoshi felé fordultam- de egy férfi nézett rám furcsálkodva. - Rossz hely. - Mooslyodtam el, látván hogy egy sorral eltévesztettem a "házszámot".
    Vissza tértem Hoshihoz.
    - Pop-corn? - kérdeztem tőle.
    - Szemüveg? - Nyújtotta felém a 3-D s szemüveget. elvettem, feltettem. Hoshi vigyorogva nézett rám.
    - Jól áll. - Mosolyogott.
    - Kösz. - Mosolyogtam vissza. Remekül szórakoztunk aznap, remekül. Vigyorogva tértem vissza a kabinomba 19:17 órára.
    Leültem.
    - Ma jó napom volt. - Mondtam Porthosnak dúdolgatva. Egy kellemes számot tettem be, csokoládét eszegetve ültem le a székemben amikor az intercommunikációs sávon Theton admirális keresett.
    Hosszú beszélgetésem vele elbonyolódott .....
    - Archer! Maga egy gyilkos! Ön megölte Simet, egy klónt ez nem volt etikus ráadásul maga klónozta őt! - Gyilkos.. a szavak úgy fúródtak bele a szívemben mint egy éle kés pengéje.....
    Így lett egy jó napból rossz. Jó kedvemből rossz.
    És a legrosszabb az volt hogy mindezek igazak is voltak rám...... Mindenki gondolkodott volna ebben a helyzetben. Mindenki Gondolkodott volna...
    Én miért nem?
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Olvasmányok Empty Re: Olvasmányok

    Témanyitás  Jonathan Archer Pént. Dec. 10, 2010 7:50 am

    Gondolat menet


    Ha esik a hó- igyál teát. Mert meleg. Ha üres a szoba tegyél be zenét. Ha mered.
    Ha kinézel és szürkeséget látsz kinn mosolyogj. Csokit egyed.


    { clown }

      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 8:41 am