S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


3 posters

    Turbólift-felvonó

    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Turbólift-felvonó  Empty Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 09, 2010 7:16 am

    Lift Smile vagy turbólift
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Charles Tucker III Szomb. Okt. 09, 2010 8:33 am

    *Belépek a liftbe kilépve a gépházból majd elindítom a gyengélkedő felé a liftet *
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Vendég Szomb. Okt. 09, 2010 9:19 am

    Követem a kapitányt a liftbe. Úgy vélem most lenne helyénvaló közölnöm vele a tényeket. -Kapitány,-kezdek a mondandómba- bocsássa meg nekem ha tévednék, de ön kételkedik abban, hogy Tucker parancsnok valóban az akinek mondja magát!- Ránézek, ő vissza rám közben a homlokát ráncolja.
    -Nem téved!-sóhajt-Ön talán másképp gondolja T'Pol? Ott voltunk a temetésén. Én is, maga is. Nem lehet Trip az az ember!- érzem ahogy az érzelmek kavarognak benne. Kissé zavarónak találom.
    -Valóban ott voltam.-igyekszem a feltörő érzéseimen urrá lenni-De az az ember minden kétséget kizáróan Charles Tucker parancsnok. Emlékeztetem arra az esetre, amikor Daniels magával vitte önt a jövőbe. Továbbá arra amikor az Enterprise-t legénységgel együtt. A Helixen olyan jeleket fogtam a trikorderrel, amilyeneket az előbb említett két esetben. A Sulibanok szert tettek valahogy a technológiára, majd visszahozták vele Tucker parancsnokot.- döbbenten hallgat. Úgy érzem sikerült meggyőznöm. Épp válaszra nyitja a száját, mikor a lift megáll. A nyíló ajtón Tucker parancsnok lép be.
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Charles Tucker III Szomb. Okt. 09, 2010 9:25 am

    *Megköszörülöm a torkom*Üdvözlöm önöket.Gondolom már aküldetetésről beszélnek amiről nem tudhatok.Igaza van uram.Lehet hogy nem itt kénne lennem látom már új főgépészük is van.*közben egyenesen a kapitány szemébe nézek*-Látom hogy már annyira sem bíznak bennem hogy már a gépészeti munkámat sem válalhatom el.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 09, 2010 10:03 am

    T'Polra nézek. Ahogyan végighallgatom alparancsnokom mondatait a feltörő érzelmek áradatával vívódom. Trip temetése... én mondtam a beszédet... a fél Csillagflotta parancsnokság ott volt: akik szerették, akik utálták és akik csupán csak beszélgettek vele egyszer egy jól eső tea mellett... Hátat fordítok T'Polnak amikor Danielsről kezd el beszélni. Visszafordulok és a vulkáni szemeibe nézek.. döbbenten hallgatom végig az okfejtést: tehát mégis csak igaz lenne? Daniels sem szokott hazudni.... Nem. Addig nem hiszem el míg a gyengélkedőben Phlox meg nem erősít. És ekkor Trip lép be megzavarva beszélgetésünket, pedig éppen válaszoltam volna.
    - Parancsnok... én bíznák önben.... De még kell a megerősítés a gyengélkedőből is.... Tudom hogy most minden furcsa és kissé zavaros is. De nem csak önnek, nehogy azt higyje. - Látom ahogyan Trip arca a szomorúból az idegessé változik át... még szerencse hogy a turbólift ajtaja kinyitódott. Éppen időben. Elsőnek lépek ki rajta a folyosóra és onnan a gyengélkedőbe kavargó gondolatokkal a fejemben.
    { Folyt. Köv.: gyengélkedő topik }
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Charles Tucker III Kedd Okt. 12, 2010 10:49 am

    *Amikor belépnek T'pol-al egyszerre a turbóliftbe ránézek majd szinte teljesen a falra nézve megszólalok *-Megköszönném ha elkísérne a kabinomba ,ha nem veszi zokon alparancsnok..kíváncsi vagyok hogy mim maradt meg avgy hogy mit hagytak meg a cuccaimból.Érdekes..*Rám néz T'pol majd megkérdezi tőlem:Mi? -erre egy kissé humorsan válaszolva*-Az hogy nincsen egy festmény sem rólam kiálítva a hajón valamelyik szinten,pedig megérdemelném.*T'pol közben lassan rámnéz kissé sem úgy mint aki azt mondja hogy ez most logikus volt*.Elnézést morbid a humorom.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Vendég Szer. Okt. 13, 2010 1:05 pm

    -Még mindig nem értem a humorát, parancsnok-válaszolom- Amennyire én tudom, a legénység néhány tagja megtartott valamit a dolgaiból. A kapitány, Sato zászlós és Reed hadnagy biztos.-elfordulok. Rég fordult már elő, hogy nem tudtam mit mondjak. Kilépünk a liftből, elindulunk a parancsnok kabinja felé, csendben. Előtte megállunk-Ahogy maguk mondják: Isten hozta újra köztünk!- Válaszolna, de megfordulok és visszamegyek a hídra.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Okt. 16, 2010 9:40 am

    T'Pol és Trip:
    Beléptek. Ahogyan az ajtó becsukódik a hátatok mögött Tucker parancsnok szinte azonnal hangos beszédbe kezd...

    Trip:
    Észrevetted hogy a kapitány furcsa... az ajtó becsukódása után hangosan ki is fejted ezzel kapcsolatban aggodalmaidat.
    T'Pol:
    Ahogyan az ajtó becsukódik a lift konzoljához állsz és megérinted a megfelelő gombkombinációt aminek hatására a lift el is indul a komphangár felé. Meghallgatod Tucker parancsnok aggodalmait és megpróbálod megnyugtatni.
    Charles Tucker III
    Charles Tucker III
    Parancsnok/Főgépész
    Parancsnok/Főgépész


    Hozzászólások száma : 194
    Hírnév : 151
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 51
    Tartózkodási hely : Enterprise

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Charles Tucker III Hétf. Okt. 18, 2010 9:31 am

    *Odafordulok T'pol-hoz-majd megálítom a liftet*-Elnézést alparancsnok egy szóra.Ön nem vett észre semmi furcsát a kapitány viselkedésén?..nem mintha aggódnák de kezd egyre furcsáb lenni mint például bezárkózik a szobájába vagy hogy ösze vissza néz nem is az emberek szemébe amikor beszélünk hozzájuk ön mit gondol erről?*közben ránézek és várom a választ*
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Vendég Csüt. Okt. 21, 2010 9:08 am

    Rápillantok a parancsnokra.-Igen, én is észrevettem-válaszolok- Véleményem szerint csak pihennie kell. De nem én vagyok a hajóorvos. Ha ennyire nyugtalanítja, miután visszatértünk rákérdezhet a kapitányra. Bár különösebb okát nem látom hogy ennyire aggódjunk érte, a feladatait tökéletesen elvégzi.
    Visszafordulok a liftajtó felé.- Továbbengedné a liftet? Feladattal bízott meg bennünk a kapitány.
    A parancsnok elhúzza kicsit a száját,( nem tudom eldönteni mosolyog vagy csak a hozzászólásom nem nyerte el a tetszését)majd megnyomja a gombot. Hamarosan megállunk.Kilépünk és elindulunk a komphangárhoz.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Szingularitás Pént. Okt. 22, 2010 3:43 am

    T'Pol és Trip folyt. köv.: Kettes űrkomp
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Szingularitás Pént. Okt. 29, 2010 10:24 am

    John:
    Belépsz a liftbe. Ahogyan elindulsz rögtön Daniels szólal meg:
    - Kapitány! Nem hallja!!! Az idő sürget minket a kontinuum szét fog esni! A gépek a hajón, az elektromos műszerek már nem bírják tovább!! HAza kell juttatnia, nem pedig főzőcskéznie!! Érti, ÉRTI?!! A gép a gépházban van, a második műszerfal mögött! Igyekezzen kérem!!
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 30, 2010 3:00 am

    Ahogyan belépek a liftbe azonnal Danielst hallom meg... a férfi sürgető hangjából az cseng le hogy gond van... Komolyan sietnem kellene... Nem mintha eddig olyan jól viseltem volna a folyamatos beszélgetést egy olyan személlyel akit csakis én látok és hallok.
    Megérintem a lift gombjait ami azonnal a gépházba kezd el lefele sietni, a jobb karommal rátámaszkodom a lift falára, közben megfordulok, és a türelmetlen Danielsre nézek.
    - HA odaérünk, és megvan, az irodámba megyünk. Ott beindíthatja a gépet, lehetőleg feltűnés nélkül. - A "feltűnés nélkült" egy kicsit jobban nyomtam meg, hogy végre nyomatékosíthassam Danielsben hogy mennyire feltünö jelenség is ő.
    Ebben a pillanatban a lift megáll, én pedig vetek még egy komoly, hosszú pillantást a férfira, aztán kilépek a folyosóra, onnan pedig a gépházba.
    { Folyt. Köv.: gépház topic }

    Ajánlott tartalom


    Turbólift-felvonó  Empty Re: Turbólift-felvonó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 11:06 pm