S t a r T r e k E n t e r p r i s e

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

To Boldly go no man has gone before.The Season Five.


+5
Maximilian Rogerson
Malcolm Reed
Hoshi Sato
Szingularitás
Jonathan Archer
9 posters

    Híd

    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Okt. 02, 2010 8:33 am

    - Ami azt illeti maga is bőven elég arra hogy szétlőjjem a hajóját... Van öt perce. Aztán készülhet a magyarázkodással! - Hess undorító arca ebben a pillanatban el is tűnik a képernyőről.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Vas. Okt. 03, 2010 7:43 am

    A csendben miközben gondolkodsz hogy mit tehetnél. - Megtámadod a hajót? Még többet beszélsz vagy esetleg beküldesz még egy csapatot a kapitány után? A hajó intercommjából a kapitány hangja szólal meg recsegve ropogva:
    - Archer az Enterprisenak! Nem tudnak kitranszportálni minket! A jel túl gyenge lesz! Hess katonái kezdenek túlerőben lenni! Úgy tűnik... - A hang erősen recseg és most tűzharc zaja is töri ketté. - Úgy tűnik egy komppal kellene átjönniük! Ismétlem közelebb kellene jönniük az Enterpriseal, hogy egy komppal felszedjenek minket! - Az adás ennyi... Közelebb kell jönnöd az Enterpriseal és ki kell küldened valakit egy komppal. Nincs más választásod- bár tudod hogy ha ezt megteszed a Sulibanok támadni fognak.
    Ez egész bizonyos.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Vas. Okt. 03, 2010 8:58 am

    szinte gondolkodás nélkül felpattanok a helyemről.vázolom a helyzetet a többieknek:
    -átmegyek egy komppal,megpróbálom kihozni őket onnan...ha nem sikerül azonnal meneküljenek el a hajóval...
    magam mellé veszem Travist,a hajót átadom John Thor zászlósnak,majd indulunk is.nincs vesztegetni való időnk!
    {folyt.köv 1.űrkomp}
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Pént. Okt. 08, 2010 9:52 am

    T'Pol, Malcolm, Travis, és Hoshi lépnek be hirtelen. Mindenki teszi a dolgát.
    { Nincs sorrend! lehetőleg legyen egyértelmű: Cél: Az Enterpriset kijuttatni a Helix közeléből. kaptön: Te csak a kezdő Hsz után léphetsz be. }
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Malcolm Reed Pént. Okt. 08, 2010 1:03 pm

    Odamegyek a helyemre. Lekérem az adatokat majd közlöm a hírt.
    -Minél hamarabb el kell tűnnünk.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Vendég Szomb. Okt. 09, 2010 6:43 am

    Belépek a hídra, majd gyorsan elfoglalom a kapitány székét. Reed hadnagy szól, indulnunk kell.
    -Mayweather zászlós, inpulzus meghajtás, teljes fordulat- adom ki a parancsot, miközben a hajó rázkódik a ráadott lövésektől.-Reed hadnagy,fáziságyúkat készítse.- Ebben a pillanatban, Archer kapitány is megérkezik. Felállok, átadom a helyet.-T'Pol, üljön a helyére. Ha kijutottunk innen, mehet vizsgálódni a gyengélkedőbe. Addig a "parancsnok" is a gépházban segít.
    Bólintok, a helyemhez lépek, leülök. Elkezdek gondolkodni azon gondolkodni hogyan-hol is mondjam el amire rájöttem.
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 09, 2010 6:57 am

    Leülök és előre nézek.
    - Nem engedhetjük hogy kövessenek minket! Térjen ki hadnagy.- Adom ki gyorsan az egyértelmű parancsot majd a hirtelen felszólaló Malcolmra nézek hátra.
    - Túl sokan vannak. - Mondja. Felállok a székből, és Travis konzolja mellé lépek. - Akkor nem engednek más választást. Repüljön be közvetlenül a Podok alá, amikor elég közel értünk tüzeljünk a jelemre... - Travis gyors " igenis uramja" nem győz meg arról hogy a tervem mennyire lesz sikeres, de azért én még bízom a szerencsénkbe. Előre nézek a rohanó képernyőre: a Suliban Podok az Enterprise közeledésétől látszólag szétlibbennek, talán megijedtek volna vagy csak meglepődtek a gyors közeledésünkre? Nem lehet tudni... minden esetre ez jó jel... Az összes tiszt csöndes feszültséggel várakozik a hídon, szótlanul csakis a végső parancsra várva.... azonban én nem azt mondom amire Reed hadnagy számítana:
    - Travis, forduljunk meg, menjünk innen haza! - Ezzel a mondattal együtt meg is fordulunk, én visszaülök a székembe. Remélem nem követnek.... A görbületi mezőben vagyunk.
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Szomb. Okt. 09, 2010 7:06 am

    Az Enterprise immár a görbületben van... Megnyugodhattok: senki sem követ titeket. De több mint valószínű hogy a jövőben még fogtok találkozni a Sulibanokkal.... ha lesz jövő. Ugyanis szabályszegésért ki tudja mi jár....

    Kaptön:

    Mindenképpen el akarod varrni a szálakat. Tedd is azt!

    T'pol:

    A kapitány parancsára a gyengélkedőbe indultok. Útközben talán elmondhatod hogy mire is jöttél rá.

    Malcolm:

    A kapitány és az alparancsnok ki fognak menni... a híd rád marad.

    Hoshi:

    Mi tagadás jól esett a dícséret. Miután a hídon csupán te, Malcolm és Travis maradtok beszélgetésbe kezdesz. { Bármiről beszélhetsz ami eszedbe jut }

    { Sorrend: Kaptön, T'Pol, Hoshi, MAlcolm }
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 09, 2010 7:13 am

    Még egy pillanatig várok: ha a SUlibanok követnének arról valaki mindenképpen értesítene.... Csönd. Végiggondolom az elmúlt majdnem fél napot: Elindulunk... aztán Daniels... majd a Sulibanok.. a parancsmegszegés.. Trip.... Parancsmegszegés.... Ha ezt megtudja a Flotta búcsút mondhatok a karrieremnek... valószínűleg senki sem fog a bőréből kiugrani mihelyst hazaérkeztünk. És ekkor Trip jut eszembe: mennyire idegesen nézett rám a komphangárban. Lehet mégis ő az és én tévedtem? Nem. Az nem lehet. nem szoktam tévedni, de gyakran túl naív is vagyok. Nem lehet az. Ezen változtatnom kell, és most kell elkezdenem. Ez az egész szituáció annyira hihetetlen és mégis.... de el kell simítanom a dolgokat. Ha a gyengélkedőben mindent tisztáznánk... A székem karfáján lévő intercommunikátorra ütök rá:
    - Archer Tuckernek. Azonnal jelentkezzen a gyengélkedőn. - Lekapcsolom a kommot és felállok. T'Pol szemébe nézek. - El kell varrnunk a szálakat. - Mondom és ezzel kimegyek a hídról a liftbe.
    { Folyt. Köv.: Lift }
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Vendég Szomb. Okt. 09, 2010 9:44 am

    Felállok, követem a kapitányt.
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Malcolm Reed Szomb. Okt. 09, 2010 10:52 am

    Mivel a kapitány és T'pol elhagyta a hidat nekem kell átvennem a helyüket. De nem füllik hozzá a fogam főleg hogy tudom miért mentek el a hídról.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Vas. Okt. 10, 2010 8:50 am

    meredten bámulok magam elé a helyemen...nagyjából már feldolgoztam a nemrég történteket,viszont vmi nem hagy nyugodni...a fiuk felé fordulok...
    -vajon tényleg Tippet hoztuk ki onnan?-kérdezem tőlük kissé aggályoskodva...
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Malcolm Reed Vas. Okt. 10, 2010 12:13 pm

    - Külsőre Trip viselkedésre is az. De akkor kit temettünk el? Nem tudom megmondani hogy ő e az igazi Trip vagy sem. De ezt bízzuk a kapitányra.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Vas. Okt. 10, 2010 1:27 pm

    Malcolm válaszát egy mély sóhajjal nyugtázom...igen!-motyogom az orrom alatt,majd tovább bámulom a monitorom...
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Malcolm Reed Hétf. Okt. 11, 2010 11:59 am

    De ne aggódj Hoshi. Nekem van egy sejtésem hogy ö Trip. Bárhonnan is jött ö akkor is a barátunk és családtagunk.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Hétf. Okt. 11, 2010 12:31 pm

    mosolyogva biccentek egyet...lényeg,h épp bőrrel megúsztuk ezt a kis kalandot!-válaszolom
    Szingularitás
    Szingularitás


    Hozzászólások száma : 341
    Hírnév : 41
    Join date : 2010. Aug. 06.
    Age : 34
    Tartózkodási hely : Deep Space

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Szingularitás Szer. Okt. 13, 2010 10:28 am

    Hoshi:
    A kommunikációs eszközöd egyszerűen bedöglött... a panel alatt kutatva megpróbálod kitisztítani a beérkező adásokat amikor a kapitány lép be a hídra.

    Malcolm:
    Amíg te ügyelsz a hídra megpróbálsz Hoshinak segíteni a panel kitisztításában.

    { Hoshi-Malcolm: Híd topic:
    Sorrend: Hoshi- Malcolm és így tovább míg Kaptön be nem lép vagy én közbe nem szólok }
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Szer. Okt. 13, 2010 12:55 pm

    ahogy gondolataimban elmélyülve bámulok ki a fejemből,furcsa zajora leszek figyelmes...
    nah még csak ez hiányzott!-motyogom az orrom alatt,majd felállok és neki kezdek vhogy utánna nézni a dolgoknak,h vajon mi lehet e baj,mi romolhatott el...legalább ezis leköt picit-igyexem nyugtatni magam ezzel a gondolattal...
    Malcolm Reed
    Malcolm Reed
    Hadnagy
    Hadnagy


    Hozzászólások száma : 102
    Hírnév : 27
    Join date : 2010. Aug. 07.
    Tartózkodási hely : Enterprise-NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Malcolm Reed Csüt. Okt. 14, 2010 2:46 pm

    Odamegyek Hoshi-hoz. És látom hogy épp a pultján babrál valamit. Legugolok majd megkérdem segithetek e. erre csak egy bólintás a válasz.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Szomb. Okt. 16, 2010 7:20 am

    immár újdonsült segítségemmel probálom kiküszbölni a hibát a berendezésben,de eddig kevés sikerrel...aztán kissé hisztisen levágom magamat a székembe,keresztbe teszem a karomat,majd Malcomra nézek...
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 16, 2010 9:49 am

    Belépek a hídra az irodámból.. mintha nem két napja, hanem már két hete nem aludtam volna. Lassan odasétálok a székemhez és belehuppanok... csak nézek magam elé, szavak nélkül csendben, elnyomva egy ásítást amikor meglátom Hoshit: A lány a székében ül, karba tett kézzel, Malcolm pedig babrál valamit a panelje alatt. Felállok, odalépek a panelhoz, rákönyökölök és Hoshira nézek.
    - Valami baj történt? - Kérdezem tőle, majd lepillantok Malcolmra, aztán ujból Hoshi szemeibe nézek.
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Szomb. Okt. 16, 2010 10:09 am

    bedöglött ez a vacak!-válaszolom a kapitánynak kissé dühösen...Malcolmmal próbáljuk megcsinálni,de én részemről feladtam...
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 16, 2010 10:14 am

    - Felküldök ide egy technikus csapatot majd ők megjavítják... - Mondom ki a szavakat, nagyon nehéz azt eljátszani mások előtt hogy nem vagyok álmos. Most ezt meg is tapasztaltam... főleg most a hídon, hogy tudom hogy minden rendben van és még itt leszünk egy darabig... Elnézek Hoshi háta mögé ahol Daniels áll. A férfi láthatólag megint kinyitja a száját..
    - Kapitány.... - Kezd bele. Nem figyelek rá, de kicsit hangosabban - hogy túlkiabáljam őt - szólok Hoshira.
    - Egy pillanatra velem a jönnél az irodámba? - Malcolmra nézek, majd Danielsre zavartan. - Fontos lenne....
    Hoshi Sato
    Hoshi Sato
    Zászlós/Kommunikációs tiszt
    Zászlós/Kommunikációs tiszt


    Hozzászólások száma : 192
    Hírnév : 85
    Join date : 2010. Aug. 10.
    Age : 45
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Hoshi Sato Szomb. Okt. 16, 2010 10:23 am

    rápillantok a Kapitány meggyötört fejére,majd egy mosoly kíséretében bólintok.az jólenne!felállok a székből,majd követem Őt...közben magamban azon morfondírozok,h vajon mit akarhat...
    Jonathan Archer
    Jonathan Archer
    Kapitány
    Kapitány


    Hozzászólások száma : 309
    Hírnév : 122
    Join date : 2010. Aug. 03.
    Age : 64
    Tartózkodási hely : Enterprise NX-01

    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Jonathan Archer Szomb. Okt. 16, 2010 10:35 am

    Bólintok, Hoshi elindul az irodám felé, én odalépek a székemhez és megérintem rajta az intercomm-ot:
    - Archer a gépháznak! Küldjenek a hídra azonnal egy technikus csapatot, valamiért rosszalkodik a kommunikációs konzol. Archer kiszáll. - Lassan Malcolmra nézek miután lekapcsoltam a komm-ot és kihúzom magamat. Elindulok az irodám felé.
    - A híd a magáé. Értesítsen ha Trip és T'Pol leértek arra a bolygóra. - Odaérek az ajtóhoz, kinyitom és Hoshit magam elé engedem, ő belép én még hozzáteszem. - És ha a technikusok feljöttek nyugodtan sürgesse meg őket.. - Közben Daniels vigyorogva lép be Hoshi után az irodába. Rosszallóan belenézek a szemébe és félhangosan elmotyogom neki.
    - Ígérje meg, hogy nem szólal meg. - Daniels nem szól semmit sem csak belép oda. Egy pillanatra nekidőlök a falnak, vesz egy mély lélegzetet aztán én is belépek a férfi után.
    { Hoshi és én folyt. köv.: Kapitányi iroda }

    Ajánlott tartalom


    Híd - Page 3 Empty Re: Híd

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 12:05 pm